Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Aktuality

V letošním roce nově "Live GPS Tracking" , "Live výsledky" a měřený mezičas ve Chvatěrubech! 

Připomínáme:

  1. sraz jako v loňském roce, tj. v 5:30 ZDE
  2. odjezd v 6:00 přesně, na nikoho se nečeká!!!
  3. výdej startovních čísel: pátek 16-19hod v loděnici, sobota 5:30-5:50 u autobusu, pod Řípem pouze do 7:30
  4. co si na Říp autobusem přivezete, to si musíte sami odvézt zpět
  5. prostudujte si pozorně pravidla závodu

Bude to mazec, ale budete šťastní, to vám garantujeme!

Zobrazit vše

Výsledovka 2011 - 20. ročník

Prezenční, startovní a výsledková listina  Říp - Praha 10.12.2011
St.č. Soutěžní dvojice Čas Umístění
 23 Michaela Mannová - David Gerych 03:03,5 1
 19 Radka Churáňová - Jan Mikula 03:06,3 2
 47 Daniela Havránková - Vít Pavlišta 03:11,1 3
 15 Lada Mandlíková - Jan Škrabálek 03:17,3 4
 22 Alena Srbová - Vladimír Srb 03:20,1 5
 55 Petra Havlová - Petr Srníček 03:34,3 6
 46 Markéta Hospodarzová - Petr Bílý 03:36,1 7
 21 Klára Jakešová - Jiří Václavík 03:36,3 8
 35 Anička Rohulánová - Vojta Rohulán 03:37,4 9
 25 Adéla Lislerová - Martin Gabla 03:37,6 10
 78 Blanka Francová - Jiří Vaculík 3:41.33 11
 67 Jana Čokrtová - Jan Herda 03:44,1 12
 20 Iveta Vacková - Marek Bublík 03:44,4 13
 12 Jana Sládková - Milan Babica 03:45,2 14
 14 Adéla Kurková - Michal Klauz 03:45,2 15
 39 Lucia Fenciková - Jakub Řídel 03:48,2 16
 26 Katka Zapletalová - Hynek Urban 03:49,5 17
 50 Kateřina Kozlíková - Milan Janeček 03:52,4 18
 31 Hanka Makaloušová - Petr Vojtík 03:52,4 19
 54 Dominika Plochová - Miroslav Betlach 03:53,2 20
 16 Hanka Dvorská - Jarda Dvorský 03:54,2 21
 52 Petra Daňková - Miroslav Kovář 03:56,4 22
 66 Helena Marcinková - Michal Borský 03:59,4 23
 24 Hana Kuncířová - Pavel Tlustý 04:00,0 24
76 Dana Fantová - Jirka Bráza  04:00,2 25
 62 Pavla Chlumská - Jan Oppolzer 04:00,4 26
70 Radka Jiranová - Vašek Fafejta 04:00,5 27
 2 Olga Zýková - Jan Zýka 04:01,0 28
 28 Lenka Křížová - Petr Vrchota 04:01,3 29
 56 Adéla Markvartová - Ondřej Prštický 04:01,4 30
 38 Silvie Svobodová - Michal Eid 04:02,1 31
 72 Ludmila Brunerová - Vladimír Kos 04:02,2 32
 45 Eliška Nováčková - Lukáš Svoboda 04:03,1 33
 4 Anna Kopecká - Martin Řezáč 04:03,2 34
 43 Andrea Židová - Roman Žaloudek 04:07,4 35
 49 Monika Vavrochová - Přemysl Berka 04:08,2 36
 36 Magda Choutková - Matěj Ševčík 04:08,3 37
 32 Bára Soukupová - Jarda Tomeš 04:11,4 38
 3 Tereza Tylová - Pavel Vojta 04:13,0 39
 74 Martina Trnková - Filip Hegner 04:13,4 40
 37 Hedvika Candrová - Václav Candra 04:14,5 41
 11 Eva Čokrtová - Igor Sládek 04:15,3 42
 17 Hanka Kalibová - Filip Hubáček 04:16,4 43
 29 Káťa Punčochová - Libor Vašek 04:17,2 44
 59 Martina Vrbová - František Bláha 04:19,0 45
 5 Věra Kohoutová - Evžen Ge 04:22,1 46
 27 Petra Sedlmajerová - Ondřej Zícha 04:22,5 47
 7 Magda Vančáková - Libor Minichbauer 04:23,4 48
 60 Eva Havelková - Vláďa Mezník 04:24,1 49
 42 Šárka Svobodná - Libor Wagner 04:25,2 50
 77 Milča Bártíková - Jan Jírů 04:26,0 51
 71 Stanislava Havranová - Pavel Zámostný 04:28,4 52
 44 Jana Kratochvílová - Pepa Stolín 04:29,4 53
 9 Petra Munzarová - Zbyněk Munzar 04:32,1 54
 30 Dáša Březinová - Petr Hosnédl 04:38,4 55
 18 Katka Stuchlíková - Jan Šafránek 04:42,1 56
 10 Pavla Kosová - Miroslav Kos 04:46,6 57
 40 Pavla Filipová - Jiří Kubát 04:47,0 58
 69 Andrea Vytasilová - Miroslav Vytasil 04:47,4 59
 65 Tereza Palečková - Pavel Paseka 04:48,2 60
 68 Kristýna Hasíková - Jirka Kurejko 04:49,6 61
 73 Hana Bartáková - Ivan Rychík 05:11,2 62
 61 Petra Kukačková - Pavel Buchta 05:14,5 63
 79 Hana Sládečková - Petr Sládeček 05:15,0 64
 51 Káťa Čadilová - Jan Hromas 05:15,2 65
 33 Barbora Boušová - René Kujan 05:21,3 66
 8 Petra Bartošová - Michal Nebeský 05:25,2 67
 1  Markéta Vrchlabská - Petr Bič 05:29,4 68
 34 Hana Trefná - Marek Vydržel 05:40,4 69
 58 Ivana Pilařová - Libor Pilař 05:43,2 70
 41 Radka Brožková - Tomáš Rybář 05:11,6 solo běžec - defekt kola
 13 Ivana Kohoutová - Jakub Podlešák   nezúčastnili se
 6 Barča Hovorková - Jakub Coufal   nezúčastnili se
 48 Kateřina Hronová - Matěj Hron   nezúčastnili se
 53 Hanka Marcolová - Michal Schonmann   nezúčastnili se
 57 Majka Dlouhá - Ondřej Pospíšil   nezúčastnili se
 63 Dita Punčochářová - Michal Kovář   nezúčastnili se
 64 Klára Kutačová - Martin Hartman   nezúčastnili se
 75 Milena Bučková - Petr Mareš   nezúčastnili se

Partneři

 logo BigShock new  osnooLocalBlokPilsner logoLogo MazdaLogo Nova Vessauconylogo sport academy

 

logo beholodGigathlon logot4r

 

kololodLogo Albatros

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook