Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Aktuality

V letošním roce nově "Live GPS Tracking" , "Live výsledky" a měřený mezičas ve Chvatěrubech! 

Připomínáme:

  1. sraz jako v loňském roce, tj. v 5:30 ZDE
  2. odjezd v 6:00 přesně, na nikoho se nečeká!!!
  3. výdej startovních čísel: pátek 16-19hod v loděnici, sobota 5:30-5:50 u autobusu, pod Řípem pouze do 7:30
  4. co si na Říp autobusem přivezete, to si musíte sami odvézt zpět
  5. prostudujte si pozorně pravidla závodu

Bude to mazec, ale budete šťastní, to vám garantujeme!

Zobrazit vše

Výsledovka 2009 - 18. ročník

Výsledková listina koloběhu z Řípu 5.12.2009

Start.č. Žena Muž výsledný čas umístění
54 Mirka Petronjuk - Miloš Smrčka 03:15,6 1
27 Alena Srbová - Vladimír Srb 03:17,1 2
23 Simona Koščová - Jan Škrabálek 03:21,3 3
2 Anička Rohulánová - Vojta Rohulán 03:25,1 4
14 Zuzana Weisová - Pavel Kurz 03:25,3 5
16 Vendula Trnková - Jaroslav Dvorský 03:29,1 6
37 Klára Příhodová - Honza Mikula 03:29,4 7
38 Dita Formánková - Michal Klauz 03:29,5 8
64 Jana Maryšková - Radek Linhart 03:31,1 9
53 Miriam Stewartová - Martin Gabla 03:32,0 10
11 Petra Volfová - Michal Vlášek 03:33,2 11
67 Zuzana Procházková - Míra Kovář 03:34,6 12
69 Klára Hejnová - Hynek Urban 03:37,3 13
70 Jana Chocholoušková - Martin Kohl 03:38,0 14
59 Štěpánka Betková - Jan Demel 03:40,1 15
55 Daniela Havránková - Michal Borský 03:40,2 16
3 Lucka Zrnová - Petr Srníček 03:41,6 17
57 Jana Sládková - Milan Babica 03:47,5 18
58 Tereza Klimešová - Miroslav Gale 03:48,5 19
22 Jana Grešková - Jan Kukačka 03:50,5 20
42 Jája Pacholíková - Ondra Hejduk 03:50,5 21
61 Jana Humpoličková - Ondra Černý 03:55,1 22
45 Bára Bajgarová - Jarda Tomeš 03:56,5 23
52 Míša Kalátová - Lukáš Svoboda 03:58,2 24
47 Jarmila Němečková - Viktor Slavík 04:01,5 25
24 Michaela Jonáková - Josef Ďurech 04:02,3 26
6 Kateřina Špániková - Jiří Nesvatba 04:03,4 27
68 Ivana Bohoňková - Martin Šebánek 04:05,2 28
49 Lenka Nováková - Matěj Ševčík 04:07,2 29
40 Adéla Lislerová - Jarda Salaba 04:07,2 30
29 Radka Bednářová - Pavel Bednář 04:07,4 31
12 Klárka Marvánová - Tomáš Marván 04:08,1 32
19 Tereza Tylová - Pavel Vojta 04:08,1 33
51 Radka Zbíralová - Petr Syblík 04:08,4 34
17 Lucie Bieberová - Filip Hubáček 04:10,4 35
21 Eva Borská - Libor Vašek 04:11,3 36
43 Štěpánka Staňková - Petr Paldus 04:12,2 37
13 Zuzana Švíbková - Aleš Marek 04:12,2 38
9 Sabina Hliněnská - Petr Vojtík 04:18,2 39
62 Veronika Pavlů - Petr Kožina 04:21,5 40
25 Renata Kršková - Zbyšek Mošna 04:22,2 41
44 Zuzana Dvořáková - Jakub Němeček 04:22,6 42
30 Kateřina Dědáková - Erik Barták 04:26,1 43
71 Kateřina Černá - Michal Fořtík 04:27,3 44
18 Monika Benešová - Jan Beneš 04:27,3 45
28 Kateřina Ledvinová - Petr Ledvina 04:33,1 46
8 Tereza Reichlová - Miroslav Dvořák 04:35,5 47
4 Eva Mráziková - Ondra Vevera 04:36,6 48
1 Slávka Chrpová - Zbyněk Munzar 04:38,0 49
10 Dáša Březinová - Petr Hosnédl 04:38,1 50
50 Klára Tužilová - Václav Kuna 04:38,5 51
46 Lenka Michalková - Martin Klaus 04:45,3 52
15 Petra Bartošová - Michal Nebeský 04:48,4 53
26 Hanka Trefná - Vlastimil Březina 05:03,3 54
72 Martina Vášová - Jan Sixta 05:05,2 55
48 Marcela Večerková - Radek Čížek 05:12,1 56
56 Pavla Zahradníková - Petr Zahradník 05:13,0 57
65 Anna Jánská - Ondřej Landkammer 05:17,4 58
36 Daniela Paldusová - Ondřej Novák 05:21,6 59
32 Magdaléna Šteklová - Martin Štekl 05:28,2 60
41 Janette Novysedláková - Jiří Dvořák 06:52,4 61
7 Markéta Kolerusová - Honza Hnilička neběželi
31 Eva Kovářová - Dalibor Sosna neběželi
33 Iva Fábinová - Vlasta Trnka neběželi
34 Hana Sládečková - Petr Sládeček neběželi
35 Míša Pačáková - Martin Košťál neběželi
39 Ludmila Kábrtová - Zdeněk Melša neběželi
60 Markéta Svárovská - Luboš Svárovský neběželi
63 Helča Zyková - Radek Ticháček neběželi
5 Olga Janečková - Petr Veselý neběželi
73 Kateřina Pojerová - Lukáš Hýbl neběželi
74 Buriánková - Jakub Kozák neběželi
75 Eva Ondráčková - Milan Horák neběželi
76 Větrovská - Větrovský neběželi
77 Zuzana Bičíková - Matěj Dvořák neběželi
78 Kateřina Hrubá - Libor Hrubý neběželi
79 Jana Mlynářová - Richard Penc neběželi
80 Sedliská - Dvořák neběželi

Partneři

 logo BigShock new  osnooLocalBlokPilsner logoLogo MazdaLogo Nova Vessauconylogo sport academy

 

logo beholodGigathlon logot4r

 

kololodLogo Albatros

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook