Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Aktuality

Tak máme ten KOLOBĚH z Řípu do Prahy zdárně za sebou! Všechno dobře dopadlo a myslíme, že jsme si závod všichni užili dosyta.

Jak říká klasik: "Nejrychlejší může být každý, stačí jen trochu trénovat! " Trénujte a mějte z toho radost! Ahooooj za rok

Zobrazit vše

Aktuality

Úvodní strana / Aktuality

Tak máme ten KOLOBĚH z Řípu do Prahy zdárně za sebou! Všechno dobře dopadlo a myslíme, že jsme si závod všichni užili dosyta.

Jak říká klasik: "Nejrychlejší může být každý, stačí jen trochu trénovat! " Trénujte a mějte z toho radost! Ahooooj za rok

Již za 3 dny vykoloběhne 400 borců a borek z Řípu do Prahy. Trať je náročná, ale krásná, počasí bude zimní, ale krásné a krásné ženy ve dvojicích ozdobí náš závod stejně tak jako jejich šťastní parťáci. V cíli nás čeká vyhřátý stan s teplým občerstvením, sponzorské pivo od Plzeňského pivovaru, sauna a skvělé ceny díky našim dalším štědrým sponzorům. Hlavně však si odnesete nezapomenutelný předvánoční zážitek!

ICE BUG - výrobce skvělých běžeckých bot do nepohody se stává novým sponzorem Koloběhu z Řípu do Prahy! Kdo se na závod dobře připraví, má skvěle našlápnuto odejít z vyhlášení v jednom z jejich modelů. V cílovém prostoru bude mít ICE BUG svůj stánek.

Ahoj sportovci, 1.10.2017 v 0:00 bude spuštěna registrace na 26.ročník slavného Koloběhu z Řípu do Prahy! S registrací neotálejte, na trať se vejde pouze 200 dvojic!

Pro letošní rok pro vás máme několik úprav a novinek: 1. Sraz a odjezd autobusů je na nové adrese u Trojského mostu / 2. Kromě kategorie "100+" vzniká nová kategorie "PARTNEŘI" / 3. Vyhlášení již v 15:30

Pro co nejlepší informovanost doporučujeme stát se členem skupiny Koloběh z Řípu do Prahy na facebooku.

4.12.2016: Koloběh 2016 je za námi! Díky vám všem to opět byla velice vydařená akce. Tady jsou výsledky a fotografie. Přejeme vám krásné a pohodové vánoce!

24.11.2016: Provzdušněte svůj šatník a přidejte něco do sbírky oblečení na charitu. O co jde?

18.11.2016: Závodníci, KOLOBĚH z Řípu do Prahy se blíží. Abyste si ho naplno užili a vše klapalo jak má, máme pro vás několik důležitých organizačních informací, které najdete ZDE, dole v textu.

Po startovních číslech na 25.ročník Koloběhu se jen zaprášilo, letos to byl opravdu fofr. Na čekácí listině je nyní asi 20 dvojic. Prosíme proto všechny závodníky, aby zaplatili startovné nejpozději do úterý 18. října, abychom případně mohli dát možnost i těm, co se nestihli přihlásit. Děkujeme

Registrace spuštěna! Za první půlhodinu se přihlásilo více než 80 dvojic, to vám to pěkně frčí! Nezapomeňte, že registrace je platná až po zaplacení startovného. Kapacita závodu je 196 dvojic.

Registrace na Koloběh Říp - Praha 2016 bude spuštěna 3.10.2016 v 00:00:01. Závod proběhne 3.12.2016. Pěkné léto všem a trénujte, zima se blíží!
 

Partneři

 IceBug logologo BigShock new     osnooJABLOTRONLocalBlokPilsner logoLogo Mazda

 

 

Gigathlon logo      t4rsaucony

 

 

logo beholodlogo vhs projektLogo Nova Ves

 

 

kololodlogo sport academy

 

 

 

 

Facebook